Будівельна база КУБ

КУБ Харків

Текст блоку H1 для контенту за запитом [КУБ Харків].

З огляду на особливість даного домена і його історію, було прийнято рішення посилити позицію під високочастотний запит «КУБ Харків» з показниками частотності <1000. Запит «КУБ Харків» не відразу став актуальним для цільової аудиторії (ЦА), так як цьому сприяв бізнес, який активно розвивався в Харкові. «Куб » - це не бренд, це просто узагальнене слово, яке стало асоціюватися в певній сфері і в певному ринковому сегменті. Мова йде про сегмент реалізації матеріалів для ремонту і будівництва. Звичайно, ринок може помінятися і слово «КУБ» з добавкою « Харків» матиме іншу асоціацію. В інтернеті є серйозні перехресні запити, які ведуть до різних тематик, таким як: серія фільмів, програма кредитування, математична форма подання, велосипеди, програма будівництва та багато іншого.

З цього випливає, що пряме входження [КУБ Харків] під ВЧ (високочастотний) запит з показником частотності більш 1к регіону на Харків і Харківську область можна застосувати до будь-якого бізнес-домену.

Будівельна база КУБ

Текст блока H2 для контента по запросу [Будівельна база КУБ].

У цьому контексті все визначено і зрозуміло, так як саме інтернет-магазин «КУБ» під запит «Будівельна база КУБ» в Харкові з 2013 року активно просувається в інтернет-середовищі як онлайн магазин будматеріалів, при цьому не тільки на територію Харкова і області. Так, в сухому залишку для власників сайту «KUB» це можна розцінювати як елемент маніпуляції, з іншого боку даний домен нічого не порушує. Немає порушення репутації бренду «КУБ», який не є торговою маркою (ТМ), немає прямої маніпуляції до цільової аудиторії (ЦА), немає порушень для інтернет-користувачів, тобто, немає ніяких порушень. Частотність запиту «Будівельна база КУБ» не велика і за станом на III-квартал знаходиться на рівні 590. Інтернет - це вільна і відкрите середовище для бізнесу, спілкування та розваг.

З цього випливає, що пряме входження [Будівельна база КУБ] під СЧ (среднечастотний запит) з показником частотності до 600 без прив'язки до регіону, можна застосувати тільки до бізнес-домену реалізації будівельних матеріалів в бізнес-механіки будівельної бази.

Магазин КУБ Харків

Текст блоку H3 для контенту за запитом [Магазин КУБ Харків].

Хороший трастовий запит, який можна застосувати до будь-якого бізнесу, так як домен включає в себе два семантичних анкора - це «куб» і «харків», а запит «Магазин КУБ Харків» є хорошим доповненням семантичного ядра (СЯ). Що характерно, так то, що показники частотності 110 і це з прив'язкою до регіону запиту Харків і Харківська область. Насправді, слово «магазин» як і інші слова в запиті - це узагальнені не комерційні слова, які мають в сукупності серйозну масу трастовості співвідношення запиту до домену і ринкову значимість.

Окей, до чого все це? А до того, що запит [Магазин КУБ Харків] під НЧ (низькочастотний) запит має хороші перспективи до завоювання уваги широкої цільової аудиторії.

Будівельна база КУБ Харків

Текст блоку H4 для контенту за запитом [Будівельна база КУБ Харків].

Узкосегментірованний запит з класу НЧ запитів, але, що дуже характерно, показник частотності у цього запиту вище на 60 пунктів запиту «Магазин КУБ Харків». Так, все правильно, запит «Будівельна база КУБ Харків» має індекс частотності 170 і ще з характерною ознакою регіональності. Звичайно, багато SEO оптимізатори (Search Engine Optimization) зараз не зрозуміють зв'язку між позиціями блоків H3 і H4 при цьому, що модель заголовка H3 = 110, а модель H4 = 170. Чому так? А тому - це мій маленький секрет)))

За підсумком... Запит [Будівельна база КУБ Харків] - це класичний НЧ запит під ринок продажів будматеріалів, який має потенціал і предмет професійного обговорення.

КУБ Будівельні матеріали

Текст блоку H5 для контенту за запитом [КУБ Будівельні матеріали].

Текст в H5 пошуковим ботом Google і Яндекс практично не індексується. А чи так це? Звичайно це теж предмет для обговорення. Так, нещодавно Google викотив новий пошуковий алгоритм «BERT» (Bidirectional Encoder Representations From Transformers). І це алгоритм глибокого навчання, що базується на технології обробки природної мови (NLP) + ще на основі нейронної мережі. Складно? А ні. Вивчивши основний принцип цього алгоритму, відповідально можна заявити, що це відмінний алгоритм, який вже в найближчому майбутньому відсіє заSPAMленние сайти з текстом, який просто огидно читати. Чекаємо поновлення сёрча Гугл і перегляду позицій ТОП-видачі багатьох сайтів.

Домен KUB Kharkov під запит цільової аудиторії «КУБ Харків»

Російська локалізація сторінки під запит «КУБ Харьков»

З повагою, Middle Product Manager.